icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4560

Opel Astra 1.6 CDTI 110 KS - 101630 KM - 2017

цена 12 700 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаСина
  • Прва регистрацијаМај 2017
  • Изминати километри101 630 км.
  • Моќност110 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 598 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Предни ксенон фарови со Лед-Клима уред-Мултифункционален кожен волан -Централно заклучување-Електрика на прозорци-Радио ЦД со екран осетлив на допир -Навигација-Греачи на предни седишта-Темпомат-Паркинг сензори позади-Подготовка за телефон и др

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили