icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4566

Audi A8 A8 3.0 TDI QUATTRO 2017 GOD.

цена 50.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаЦрна
  • Прва регистрацијаМај 2017
  • Изминати километри84 260 км.
  • Моќност268 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина2 967 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

ABS Airbag Audi Drive Select AUDI MMI Навигација Auto Hold Adaptive Cruise Control ESP F1 Shift – Типтроник MATRIX LED Светла Multimedia Input Park Assist Radio / CD Start-Stop Систем Алуминиумски Бандажи Борд Компјутер – КОЛОР Говорни Команди Греачи на Седишта Ел. Склопливи Ретровизори Електрика на Седишта Електрични Прозори Електрични Ретровизори Климатроник – Кожен Волан-Кожен Ентериер-Команди на Волан-Мерач на притисок во гуми-Навигација Паркинг Камера Паркинг Сензори Прилагодлива Суспензија Припрема за Телефон Сензори за Дожд Хром Пакет Централна Брава и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили