icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4588

Peugeot Partner BIPPER

цена 4.200 EUR

Старт - Демир Капија

 • БојаБела
 • Прва регистрацијаЈуни 2011
 • Изминати километри209 612 км.
 • Моќност75 hp.
 • ГоривоДизел

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина1 248 cm³
 • Тип на менувачМануелен
 • Број на врати2/3
 • Погон нанапред

Надворешност

 • -Фарови за магла

Внатрешност

 • -Централно заклучување,

 • -Електрика на прозори / Ел на ретровизори,

 • -Клима уред,

 • -Радио CD,

 • -Помош при паркирање,

 • -Серво управувач,

 • -Борд компјутер,

 • -Кожен волан,

 • -Регулирање волан

Безбедност

 • -ABS антиблокирачки систем на сопирачките,

 • -ESP електронска стабилизирачка програма,

 • -Наслони за глава

Дополнителни информации

Возилото е регистрирано до 06.2022 год.

Странична лента

Продавач

Старт - Демир Капија
ул. Борис Кидрич бр. 1

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили