icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4589

Audi A5 Sportback 2.0 TDI 190 KS S Line 2016 GOD.

цена 19 900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаЦрна
  • Прва регистрацијаСептември 2016
  • Изминати километри205 500 км.
  • Моќност190 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

S line oprema-ABS+ESP+ASR - Климатроник-Алу бандажи- Мултифункционален кожен волан -Електрично подесување на седишта- ISOFIX подготовка - Греење на предни седишта - Централно заклучување со далечинско - Централен потпирач за раце напред - Имобилајзер - Електрични ретровизори со греење - Темпомат - Старт/Стоп систем - Сензор за светло и дожд - LED задни светла - Спортски предни седишта -Навигација-Сензори за паркирање напред и  позади и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили