icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4612

Peugeot 308 1.6 HDI 120 KS AUT.2016 GOD.

цена 12.200 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаЦрна
  • Прва регистрацијаМарт 2016
  • Изминати километри140 170 км.
  • Моќност120 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 598 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Воздушно перниче од страна на возачот/патникот-Систем за сопирање против блокирање (ABS)-Регулација против лизгање (ASR)-Аудио контроли на воланот-Аудио систем со 6 звучници-Функција за автоматска придружба на осветлувањето (доаѓање дома, излегување од дома)-надворешно огледало електр-Светло за трепкачи вградено во надворешниот ретровизор-вграден компјутер-Задни паркинг сензори-Помош при паркирање напред-Систем за помош при возење: помош при тргнување на нагорнина-Електрични регулатори на прозори-Bluetooth-Систем за контрола на патувањето (темпомат) вклучувајќи ограничувач на брзината-Автоматски менувач - (6-брзински)-Задни светла LED-Задното стакло се загрева-заден бришач-Внатрешен ретровизор со автоматско затемнување-Isofix држачи за детско седишта-Автоматска клима, посебно прилагодлива страна на возачот/совозникот-Систем на воздушни перничиња за глав-ALU бандажи-Лумбална потпора напред-Волан (волан) прилагодлив-Преден средишен потпирач за рака-Мотор 1,6 литри - 88 kW Blue-HDI FAP-Мултифункционален дисплеј со екран на допир во боја-светла за магла-Електрична сопирачка за паркирање-систем за контрола на притисокот во гумите-Задна клупа се преклопува 1/3-2/3-Странично воздушно перниче напред (двојно)-Серво волан електронски контролиран

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили