icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4637

Audi A3 1.6 TDI 105 KS 2012 GOD.

цена 8 400 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаЦрна
  • Прва регистрацијаМај 2012
  • Изминати километри214 000 км.
  • Моќност105 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 598 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ABS,ESP,серво,електрика на прозори,автоматски клима уред,централна брава со далечинско заклучување,радио CD,алу бандажи,Систем на воздушни перничиња и др.

Странична лента

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили