icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4644

Audi A3 2.0 TDI 150 KS 2015 GOD.

цена 14.500 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаЦрна
  • Прва регистрацијаЈуни 2015
  • Изминати километри184 550 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ABS-ASR-ESC-Клима-Електрични стакла пред + заден-Монтажи за изофикс за детско седиште-Систем на воздушни перничиња за глава-Паркинг сензори позади- Електро-механичка сопирачка за паркирање-преклопно задно седиште- Електро-механички серво управувач-Имобилизатор-Централно заклучување со далечински управувач-Аудио систем (радио)Алуминиумски бандажи-Навигациски систем-кровни хром носачи-светла за магла и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили