icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4647

BMW M X1 2.0 d xDRIVE 150 ks 2016 god.

цена 24 900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаСива
  • Прва регистрацијаМај 2016
  • Изминати километри153 830 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

ABS -Headup- Централен потпирач за раце напред – Bluetooth – Темпомат – ISOFIX подготовка – Климатроник – Мултифункционален кожен спортски волан – Светла за магла – Систем за контрола на притисок во гумите – Кожни седишта – Старт/Стоп систем – Имобилајзер – Централно заклучување со далечинско – Црни кровни шини – Сензори за паркирање напред и позади – Лумбална подршка на предни седишта – Навигациски систем – Греење на предни седишта и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили