icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4659

Audi A6 3.0 TDI QUATTRO 272 KS 2017 GOD.

цена 31 900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаСина
  • Прва регистрацијаАприл 2017
  • Изминати километри165 000 км.
  • Моќност272 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина2 967 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

ABS + ESP + ASR – Четири зони Климатроник – Греење на предни и задни седишта – Кожни седишта-Preesence – Сензори за паркирање напред и позади – Камера за паркирање позади – Навигациски систем – Мултифункционален кожен волан – Старт/Стоп систем – Адаптивен темпомат – Централен потпирач за раце напред – Централно заклучување со далечинско-Алу бандажи-Хром пакет-Key less Go-Multimedia sistem-Автоматско затварање на багажен простор- и др

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили