icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4668

VW Passat 1.6 TDI 120 KS. 2016 GOD.

цена 16 900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаСина
  • Прва регистрацијаЈули 2016
  • Изминати километри184 730 км.
  • Моќност120 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 598 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Борд компјутер-ABS + ESP + ASR +Bluetooth -Мултифункционален кожен волан -Сензор за дожд-Електрика на прозорци-Централно заклучување-Isofix подготовка-Старт-стоп систем- клима уред-Auto hold-Преден потпирач за раце-Навигација-АЛУ Бандажи-Темпомат- и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили