icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4680

VW Golf 1.6 TDI 90 KS 2015 GOD.

цена 12 900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаСребрена
  • Прва регистрацијаЈуни 2015
  • Изминати километри154 220 км.
  • Моќност90 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 598 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ABS + ESP + ASR- Електромеханички серво управувач – ISOFIX подготовка – Наслон на задна клупа – Термоизолациони стакла – Централно заклучување со далечинско – Воздушни перничиња заедно со воздушни завеси – Централен потпирач за раце напред – Електрични ретровизори со греење – Имобилајзер – Навигациски систем – Темпомат – Систем за миење на фарови – Bluetooth- Електромеханичка сопирачка за паркирање со Auto Hold –Паркинг сензори напред и позади и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили