icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4686

Mercedes A180 A 180 AMG 1.3 136 KS 2019 GOD.

цена 31 900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаЦрна
  • Прва регистрацијаЈули 2019
  • Изминати километри57 380 км.
  • Моќност136 hp.
  • ГоривоБензин

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 332 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

AMG опрема-Електричен имобилизатор-Електрични прозорци-Електричен страничен ретровизор-ESP-предно воздушно перниче-Клима-Мултифункционален волан-Помошник за итно сопирање-сензор за дожд-контрола на притисокот во гумите-странични воздушни перничиња-серво волан-Предупредување за заминување од лента-Автоматско стартување/стоп-дневни светла-темпомат-Целосно дигитална инструмент табла-систем за централна брава-Bluetooth-алуминиумски тркала-систем за навигација-радио-греење на седиштата-спортски седишта- кожа-USB-Препознавање сообраќајни знаци-FULL LED фарови-амбиентално осветлување-паркинг сензори напред и позади и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили