icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4687

Skoda Octavia 2.0 TDI 150 KS STYLE 2020 GOD.

цена 24 900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаБела
  • Прва регистрацијаМај 2020
  • Изминати километри17 520 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

XDS електронски диференцијал-Хром лајсна на предниот браник-Мултифункционален двокрак кожен управувач (со педали за DSG модели)-Висинско прилагодување на предните седишта-Асиметрично преклоплив наслон на задната клупа со централен наслон за раце и држач за чаша-Механички завеси на задните стакла-KESSY Advance систем за централно заклучување/ отклучување без клуч на сите врати-Самозатемнувачки централен ретровизор-Воздушни перничиња за возач и совозач со опција за деактивирање на совозачко-Странични воздушни перничиња напред заедно со странични воздушни завеси-Хром пакет на страничните стакла-Jumbo Box преден наслон за раце-Карго фиксирачки елементи и мрежа во багажникот-Електрична регулација, преклопување, самозатемнување на странични-ретровизори со грејачи-Virtual Cockpit - дигитална инструментална табла-Start & Stop систем за регенерација-Лумбално подесување на предните седишта-3D Навигациски систем COLUMBUS со 10" екран во боја, интегрирани мапи, 64 GB-SSD меморија, Web радио-Silver Square Haptic декоративни инсерти-Сензори за паркирање напред и позади со Manoeuvre assist функција-MATRIX Beam со варијабилна дистрибуција на светлина-Full LED предни светла со динамична контрола на агол-Светлосен асистент со сензор за дожд-8 звучници-Темпомат со ограничувач на брзина-Full LED задни светла во специјален дизајн со анимиран трепкач-Предни светла за магла-Систем за миење на предни светла-Bluetooth / WLAN / преграда за безжично полнење и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили