icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4691

Seat Arona 1.6 TDI 95 KS 2018 GOD.

цена 16.500 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСина
  • Прва регистрацијаЈуни 2018
  • Изминати километри136 410 км.
  • Моќност95 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 598 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Android Auto-Apple CarPlay-Bluetooth- борд компјутер-покривни шини-Електрични прозорци-Електрични странични ретровизори-Електричен имобилизатор-ESP-ограничувач на брзина-Автоматско затемнување на внатрешниот ретровизор-Изофикс-алуминиумски тркала-светлосен сензор-Мултифункционален волан-систем за навигација-DAB радио-сензор за дожд-контрола на притисокот во гумите-серво волан-дневни светла-темпомат-тјунер/радио-USB-централна брава и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили