icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4695

BMW 520 2.0 D 2017 GOD. 96800 KM

цена 33.500 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаКафеава
  • Прва регистрацијаОктомври 2017
  • Изминати километри96 800 км.
  • Моќност163 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 995 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон напозади

Дополнителни информации

Адаптивно светло за кривин-алармен систем-Аудио навигациски систем Професионален-Задни паркинг сензори-Помош при паркирање напред-Помошник за возење-асистент за долго светло-екран за ограничување на брзината-Lane Keeping Assist-помошник за промена на лента-HIFI звучен систем-Индукциона држач за полнење за паметен телефон (безжично полнење)-Дисплеј на инструменти, мултифункционален-Клима 2 зони со автомат-информации за сообраќај во реално време (RTTI)- Active Protection-Систем за сопирање против блокирање (ABS)-преден потпирач за рака-надворешно огледало електр. прилагодлив и загреан-Трепкачки светла LED-вграден компјутер-Помош при сопирање-Динамично стоп светло-Динамичка контрола на тракцијата (DTC)-лично предупредување со функција за сопирање-Електрични прозори напред + позади-Bluetooth комплет со USB/аудио интерфејс-Уред за ограничување на брзината-Систем за контрола на патувањето со функција за сопирање-Автоматски менувач – (8-брзински)-Задни светла LED-Внатрешен ретровизор со автоматско затемнување-Инструмент табла Sensatec-Isofix држачи за детско седиште-Возачко перниче за коленото на возачот-Систем на задни воздушни перничиња за глава-Систем на воздушни перничиња напред-Алу бандажи-Волан (спортски/кожен)-Контрола на опсегот на фаровите (автоматска)-Заден средишен потпирач за рака-LED светла за магла-Задни светла за магла-Електрична сопирачка за паркирање-Систем за персонализација (личен профил)-систем за контрола на притисокот во гумите-Бришачи со чувство на дожд-LED фарови-Странично воздушно перниче напред-ConnectedDrive Services-Интелигентен итен повик вклучувајќи TeleServices-Сервотронски серво волан- тапацир на седиштата: кожа -Седиштата напред делумно електр. прилагодлив-загреани седишта напред-Старт/стоп систем (функција)-LED дневни светла-имобилизатор-Централна брава со далечински управувач

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили