icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4696

VW Tiguan 2.0 TDI DSG 150 KS. 2017 GOD.

цена 24 600 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаБела
  • Прва регистрацијаЈуни 2017
  • Изминати километри179 280 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

систем за климатизација-Bluetooth–Дигитално радио-Растојание и контрола на патувањето-Помош при поаѓање на нагорнина-систем за централна брава без клуч -систем за навигација-Систем за следење на притисокот во гумите-USB-Алуминиумски тркала-Систем за сопирање против блокирање-потпирач за рака-Автоматско затемнување на внатрешните ретровизори Автоматски-борд компјутер-систем за централна брава-дневни светла-откривање на поспаност-Електричен имобилизатор-електрични странични ретровизори-Програма за електрична стабилност-електрични прозорци-светла за магла-Предно воздушно перниче-Помошник за долго светло-Изофикс-Мултифункционален волан-Контрола на растојание за паркирање назад-Фронт за контрола на растојанието за паркирање-Серво волан-сензор за дожд-покривни шини-странични воздушни перничиња-Старт-стоп и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили