icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4730

Audi Q7 3.0 TDI QUATTRO 272 KS.2018 GOD.95200 KM.

цена 58 000 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаЦрна
  • Прва регистрацијаАприл 2018
  • Изминати километри95 200 км.
  • Моќност272 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина2 967 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

ABS+ESP+ASR -4 зони Климатроник - ISOFIX подготовка - Греење на предни и задни седишта - Електрично отворање на багажник - хромирани кровни шини - Кожен ентериер- Старт/Стоп систем - Имобилајзер - Централно заклучување со далечинско - Централен потпирач за раце напред - Навигациски систем - Аudi Pre Sense Plus - Audi Side Assist - Parking system Plus - Full LED предни светла - Мултифункционален кожен волан - Камера за паркирање позади - Препознавање на сообраќајни знаци - Хром пакет и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили