icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4732

Mercedes 220 MERCEDES CLA 220 CDI 2143cm3 170 KS 2014 GOD.

цена 21 000 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаСребрена
  • Прва регистрацијаЈули 2014
  • Изминати километри226 559 км.
  • Моќност170 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина2 143 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон напозади

Дополнителни информации

КАМЕРА ЗА ЗАДЕН ПОГЛЕД-ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ ЗА СУДАР. SYS. СО АКТИВНА ИНТЕРВ НА СОПИРАЊЕ. FCW СТОП-ПАНОРАМСКИ ЛИЗГАЧКИ СОНЦЕВ ПОКРИВ/СТАКЛЕН СОНЦЕВ ПОКРИВ-АВТОМАТСКИ МЕНУВАЧ 7-БРЗИНИ-КРУЗ КОНТРОЛ-МУЛТИФУНКЦИСКИ ВОЛАН-ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ ЗА ГУБЕЊЕ НА ПРИТИСОК НА ГУМИ-СПОРТСКА СУСПЕНЗИЈА-АВТОМАТСКА КОНТРОЛА НА КЛИМАТА-БИ-КСЕНОН ФAРОВИ-ГРЕАЧИ ЗА СЕДИШТА ЗА ПРЕДНИ ЛЕВИ И ДЕСНИ СЕДИШТА-СИСТЕМ ЗА ПЕРЕЊЕ НА ЕКРАНОТ СО ГРЕАЧИ-НАДВОРЕШЕН ХРОМ ПАКЕТ-АВТОМАТСКИ ПРЕНОС-АДАПТИВНО СТОП СВЕТЛО ТРЕБЛЕКА-УРБАН/ПРОГРЕСИВЕН ПАКЕТ

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили