icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4743

Audi A6 3.0 TDI 218 KS. QUATTRO S-Line 2016 GOD.

цена 32 700 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаСребрена
  • Прва регистрацијаСептември 2016
  • Изминати километри140 960 км.
  • Моќност218 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина2 967 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

S Line-ABS + ESP + ASR – Климатроник – Греење на предни  седишта -Preesence – Сензори за паркирање напред и позади  – Навигациски систем – Мултифункционален кожен волан – Старт/Стоп систем – Адаптивен темпомат – Централен потпирач за раце напред – Централно заклучување со далечинско-Алу бандажи-Хром пакет-Key less Go-Multimedia sistem и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили