icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4746

Mercedes 220 GLC 220 4X4 2143 CM3 170 KS 2017 GOD.

цена 34.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаБела
  • Прва регистрацијаАвгуст 2017
  • Изминати километри131 000 км.
  • Моќност170 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина2 143 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

Bluetooth-DAB радио-покривни шини-Задни паркинг сензори-Помош при паркирање напред-асистент за долго светло-Автоматско затемнување на внатрешниот ретровизор-LED дневни светла-алуминиумски тркала-лумбална поддршка-систем за навигација-греење на седиштата-Предупредување за заминување од лента-Помош за слепа точка-USB-автоматска контрола на клима-борд компјутер-Електричен имобилизатор-Електрични прозорци-Електричен страничен ретровизор-ESP-предно воздушно перниче-Изофикс-кожен волан-Мултифункционален волан-Откривање на замор-систем за итни повици-сензор за дожд-контрола на притисокот во гумите-странични воздушни перничиња-серво волан-Автоматско стартување/стоп-Темпомат-систем за централна брава-погон на сите тркала и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили