icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4756

Audi A5 3.0 TDI QUATTRO 272 KS. 2017 GOD.

цена 36 800 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаЦрна
  • Прва регистрацијаЈули 2017
  • Изминати километри166 710 км.
  • Моќност272 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина2 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

3-зонска автоматска контрола на климата-контрола на патувањето на растојание-потпирач за рака-Bluetooth-асистент за долго светло-Автоматско затемнување на внатрешниот ретровизор-Full LED -LED дневни светла-алуминиумски тркала-Мултифункционален волан-систем за навигација-греење на седиштата-спортски седишта-USB-Целосно дигитална инструмент табла-целосна кожа алкантара-Електричен имобилизатор-Електрична задна врата-Електричен страничен ретровизор-ESP-предно воздушно перниче-Изофикс-сензор за дожд-контрола на притисокот во гумите-Централна брава без клуч-странични воздушни перничиња-серво волан-Автоматско стартување/стоп

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили