icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4758

VW Golf 1.6 TDI DSG 110 KS – 159 588 KM – 2016

цена 13 900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаКафеава
  • Прва регистрацијаЈуни 2016
  • Изминати километри159 588 км.
  • Моќност110 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 598 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ABS-ESP-навигациски систем-клима-централно заклучување-потпирач за рака-BlueToth-Помош при поаѓање на нагорнина-покривни шини-Задни и предни паркинг сензори-Електричен имобилизатор-Електрични прозорци-Електричен страничен ретровизор-предно воздушни перничиња-Изофикс-лумбална поддршка-Мултифункционален волан-светла за магла-контрола на притисокот во гумите-чистење на фаровите-серво волан-греење на седиштата-дневни светла-адаптивен темпомат-централна брава и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили