icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4759

Mercedes E220 E220-4 MATIK 194 KS 2017 GOD 81455 KM

цена 39 700 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаСива
  • Прва регистрацијаСептември 2017
  • Изминати километри81 455 км.
  • Моќност194 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 950 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

КАМЕРА СО ЗАДЕН ПОГЛЕД-АКТИВНА ПОМОШ ЗА ПАРКИРАЊЕ НАПРЕД И ПОЗАДИ СЕНЗОРИ-АНАЛОГЕН ЧАСОВНИК-17"АЛУ БАНДАЖИ-НАВИГАЦИЈА НА SD КАРТИЧКА-АВТОМАТСКИ МЕНУВАЧ со 9 БРЗИНИ-РАДИО -КЛИМА-ГРЕАЧИ НА СЕДИШТА-АМБИЕНТАЛНО ОСВЕТЛУВАЊЕ-АДАПТИВНО СТОП СВЕТЛО ТРЕБЛЕКА-СПОРТ ВОЛАН -Погон на сите тркала-АВАНГАРДЕН ПАКЕТ ВНАТРЕШЕН-АВАНГАРДЕН ПАКЕТ НАДВОРЕШЕН-ПАКЕТ ЗА ПАРКИНГ-КСЕНОН И LED ОСВЕТЛУВАЊЕ-ХРОМ ПАКЕТ И ДР.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили