icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4762

Citroen C4 PICASSO 1.6 120 KS.2014 GOD.DIGITALCOCKPIT

цена 10 900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаСива
  • Прва регистрацијаМај 2014
  • Изминати километри101 124 км.
  • Моќност120 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 598 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Помош при паркирање напред-Мултифункционален волан-потпирач за рака-Помош при поаѓање на нагорнина-Bluetooth-Електрични прозорци-Електрично странично огледало-предно воздушно перниче-Изофикс-Клима-кожен волан-алуминиумски тркала-систем за навигација-светла за магла-помошник за итно сопирање-сензор за дожд-контрола на притисокот во гумите-странично воздушно перниче-Серво волан-Старт/стоп автоматски-дневни светла-темпомат-USB

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили