icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4783

Skoda Fabia 1.0 BENZIN PLIN ATEST. 2017 GOD.

цена 8 500 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаБела
  • Прва регистрацијаЈули 2017
  • Изминати километри110 000 км.
  • Моќност60 hp.
  • ГоривоГас/бензин

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина999 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ABS-Централно заклучување-Електричен имобилизатор-Електрични прозорци-Електрично странично огледало-ESP-предно воздушно перниче-Изофикс-Клима-радио-контрола на притисокот во гумите-странично воздушно перниче-Серво волан. Возилата се регистрирани цела година у одлична состојба со комплетна сервисна историја и истите можат да бидат патнички или товарни по желба на купувачот.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили