icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4810

VW Arteon 2.0 TDI 150 KS R-LINE 2018 GOD.

цена 35 500 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаЦрна
  • Прва регистрацијаМарт 2018
  • Изминати километри101 853 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

DIGITALCOCKPIT- 3-зонска автоматска контрола на климата-контрола на патувањето на растојание-алармен систем-DAB радио- помош при паркирање-LED диоди--систем за навигација-чистење на фаровите-Централна брава без клуч-греење на седиштата-звучен систем-гласовна контрола-Adaptive темпомат-Препознавање сообраќајни знаци-Алкантара-потпирач за рака-автоматски-Помош при поаѓање на нагорнина-Bluetooth-Задни паркинг сензори -Помош при паркирање напред-Електричен имобилизатор-Електричен страничен ретровизор-ESP-асистент за долго светло-Автоматско затемнување на внатрешниот ретровизор-Изофикс-алуминиумски тркала-лумбална поддршка-Мултифункционален волан-Откривање на замор-систем за итни повици-сензор за дожд-контрола на притисокот во гумите-спортски седишта-Автоматско стартување/старт-стоп-Помош за слепа точка-USB и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили