icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4814

VW Passat B8 2.0 TDI 150 hp DSG Blumotion

цена 20 200 EUR

Центрум Цо - Тетово

 • бојаЦрна металик  металик
 • Прва регистрацијаОктомври 2015
 • Изминати километри166 175 км.
 • Моќност150 hp.
 • ГоривоДизел

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина1 968 cm³
 • Тип на менувачАвтоматски
 • Број на врати4/5
 • Погон нанапред

Надворешност

 • -Алуминиумски бандажи,

 • -Затемнети стакла,

 • -Фарови за магла

Внатрешност

 • -Електрика на прозори / Ел на ретровизори,

 • -Ел. седишта,

 • -Климатроник,

 • -Радио CD MP3,

 • -Помош при паркирање,

 • -Асистент за долги светла,

 • -Темпомат,

 • -Мултифункционален волан,

 • -Борд компјутер,

 • -TV приемник,

 • -Кожен волан,

 • -Регулирање волан

Безбедност

 • -ABS антиблокирачки систем на сопирачките,

 • -ESP електронска стабилизирачка програма,

 • -ESP Off-road,

 • -ASR контрола на пролизгување,

 • -Задни светла за магла,

 • -Наслони за глава

Дополнителни информации

Voziloto e kupeno od Centrum Co. Tetovo Mozhnost za Test Drive

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Центрум Цо - Тетово
ул. Маршал Тито бб

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили