icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4821

Audi A5 2.0 TDI DSG S-Line 150 KS 2018 GOD. 98044 KM.DIGIT

цена 38 900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаЦрна
  • Прва регистрацијаЈуни 2018
  • Изминати километри98 044 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 958 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ABS + ESP + ASR -S-Line-DIGITAL COCKPIT-Автоматски менувач- Спортска суспензија – Мултифункционален кожен волан – ISOFIX подготовка – Греење на предни седишта – Централно заклучување со далечинско – Кожни седишта – Старт/Стоп систем – Систем за следење на притисок во гумите – Лумбална подршка на предни седишта – Навигациски систем – Аudi Pre Sense Basic – Систем за паркирање плус – Сензор за светло и дожд – Темпомат – Климатроник – Full LED предни светла – Систем за прилагодување на опсег на предните фарови – Bluetooth – Спортски предни седишта – Систем за препознавање на сообраќајни знаци и др

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили