icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4827

Peugeot Range 1.6 HDI 115 KS 2017 GOD.

цена 22 900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаКафеава
  • Прва регистрацијаАприл 2017
  • Изминати километри131 400 км.
  • Моќност115 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 598 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

алармен систем-Помош за паркирање -LED диоди-лумбална поддршка-светла за магла-Централна брава без клуч-греење на седиштата-2-зонска автоматска контрола на климата-потпирач за рака-Bluetooth-борд компјутер-Задни паркинг сензори-Помош при паркирање напред-Електрични прозорци-Електричен страничен ретровизор-ESP-Автоматско затемнување на внатрешниот ретровизор-Совозачко седиште Isofix-алуминиумски тркала-Мултифункционален волан-Откривање на замор-систем за навигација-радио-сензор за дожд-контрола на притисокот во гумите-серво волан-Предупредување за заминување од лента-Автоматско стартување/стоп-темпомат-Помош за слепа точка-USB-Препознавање сообраќајни знаци-Целосно дигитална инструмент табла

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили