icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4830

VW Arteon Elegance

цена 34 900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

 • бојаСребрена  металик
 • Прва регистрацијаЈуни 2018
 • Изминати километри134 000 км.
 • Моќност150 hp.
 • ГоривоДизел

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина1 968 cm³
 • Тип на менувачАвтоматски
 • Број на врати4/5
 • Погон нанапред

Надворешност

 • -Алуминиумски бандажи,

 • -Панорамски кров,

 • -Затемнети стакла,

 • -Фарови за магла

Внатрешност

 • -Централно заклучување,

 • -Ел. седишта,

 • -Греење на седишта,

 • -Климатроник,

 • -Радио CD,

 • -Навигациски систем,

 • -Мултифункционален волан,

 • -Борд компјутер

Безбедност

 • -ESP електронска стабилизирачка програма

Дополнителни информации

ABS + ESP + АSR - Електрични надворешни преклопливи ретровизори со греење - Систем за детекција на замор кај возачот - Lane Assist - Front Assist - ISOFIX подготовка - Лумбална подршка на предни седишта - Централен потпирач за раце напред -Систем за контрола на притисок во гумите - LED фарови - Греење на предни седишта - Старт/Стоп систем - Имобилајзер - Центално заклучување со далечинско - Спортски предни седишта - Virtual cockpit -Bluetooth - Сензори за паркирање напред и позади - Камера за паркирање позади - Адаптивен темпомат - Избор на профил за возење - 3 зонски климатроник - Навигациски систем - Панорамски кров - DYNAUDIO озвучување - Koжен ентериер

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили