icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4834

Audi A4 Avant 2.0 TDI 190KS.2016 GOD

цена 17.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаЦрна
  • Прва регистрацијаОктомври 2016
  • Изминати километри214 001 км.
  • Моќност190 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 958 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Воздушно перниче за возач и совозач- Систем за спречување на сопирање (ABS)-Програма за стабилност (ESP)-Контрола на стабилност (ESC)- Информативен систем за возачот (FIS)- Систем за ограничување на брзината- Изофикс за детско седиште- Алумински фелни- Светла за магла-Контрола на притисок во гуми-Навигационен систем со колор дисплеј- Систем на воздушни перничиња за глава -Централен потпирач за раце, напред- Имобилизатор (електронски)- Аудио систем (радио)- Лумбардна подршка на предно седиште-Мултифуинкционален кожен волан-Сензор за светло и дожд-Електрично прилагодиви надворешени ретровизори, преклопиви со греење – Сензори за напред и позади- Електрични стакла (предни и задни)- Внатрешно огледало со автоматско затемнување и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили