icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4836

BMW M X3 xDRIVE 3.0D 286 KS. 2008 GOD

цена 10 900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаЦрна
  • Прва регистрацијаДекември 2008
  • Изминати километри216 960 км.
  • Моќност286 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина2 967 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

ABS,серво-електрика на прозори-кожен ентериер-имобилазер-централно заклучување-радио CD-Помош при паркирање-Серво управувач-Мултифункционален волан-Борд Компјутер-воздушни перничиња-светла за магла-автоматски менувач-Xenon фарови и др.

Странична лента

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили