icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4837

Mercedes 200 GLA 200 CDTI 136 KS. 2019 GOD.

цена 24 300 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаЦрна
  • Прва регистрацијаАвгуст 2019
  • Изминати километри129 000 км.
  • Моќност136 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина2 143 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Bluetooth-Задни паркинг сензори-Помош за паркирање -Помош при паркирање напред-систем за навигација-радио-USB-потпирач за рака-вграден компјутер-покривни шини-Електричен имобилизатор-Електрични прозорци-Електрично странично огледало-ESP-предно воздушно перниче-Изофикс-Клима-алуминиумски тркала-Мултифункционален волан-Откривање на замор-систем за итни повици-сензор за дожд-контрола на притисокот во гумите-странично воздушно перниче-Серво волан-Старт/стоп автоматски-темпомат-централна брава и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили