icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4838

Seat Leon FR 2.0 TDI DSG 184 KS.85000 KM.

цена 17.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаЦрна
  • Прва регистрацијаДекември 2015
  • Изминати километри85 000 км.
  • Моќност184 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ABS-Адаптивни светла за свиоци-Адаптивна контрола на патувањето-Алуминиумски тркала- затемнување на внатрешното огледало-Bluetooth-CD плеер-Централно заклучување-Радио DAB-Електрично странично огледало-Електрични прозорци-ESP-Систем за предупредување од замор-Систем за миење фарови-Имобилизатор-Интегрирано проследување музика-Изофикс-Централно заклучување без клуч-Помош за промена на лента-Спортси Кожен волан-Сензор за светлина-Лумбална поддршка-Мултифункционален волан-Навигациски систем-Сензор за дожд-Систем за контрола на ограничување на брзината-Спортски седишта-Старт-стоп систем-Екран на допир-Препознавање сообраќаен знак-Мониторинг на притисокот во гумите и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили