icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4840

Seat Leon SW 2.0 TDI 150 KS 2015 GOD

цена 11 900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаЦрна
  • Прва регистрацијаАвгуст 2015
  • Изминати километри159 720 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ABS-Full Led фарови-Серво-електрика на прозори-автоматски клима уред-греачи на предни седишта-централно заклучување-сензори за паркирање напред и позади-мултифункционален волан-борд компјутер-задна делива клупа-наслон за рака напред-навигациски систем-припрема за телефон-Bluetoth i и др

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили