icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4841

VW Polo 1.2 70 KS BENZIN-PLIN 2012 GOD.

цена 7 300 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаСребрена
  • Прва регистрацијаЈуни 2012
  • Изминати километри154 025 км.
  • Моќност70 hp.
  • ГоривоГас/бензин

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 199 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Атестиран плински уред-ABS-серво-електрика на прозори-централно заклучување-клима уред-радиоCD-борд компјутер-светла за магла и др.

Странична лента

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили