icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4843

Opel Insignia 1.6 CDTI 136 KS 2017 GOD.

цена 16.500 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСребрена
  • Прва регистрацијаДекември 2017
  • Изминати километри152 170 км.
  • Моќност136 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 598 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

2-зонски систем за климатизација-потпирач за рака-Автоматско затемнување на внатрешните ретровизори-борд компјутер-Растојание и контрола на патувањето-Загреани седишта-загреан ветробранско стакло-Помошник за долго светло-систем за централна брава без клуч-Контрола на растојание за паркирање назад-Фронт за контрола на растојанието за паркирање-сензор за дожд-звучен систем-USB-Алуминиумски тркала-Систем за сопирање против блокирање-Bluetooth-систем за централна брава-Контрола на крстарење-дневни светла-контрола на растојанието-Електричен имобилизатор-електрични странични ретровизори-Програма за електрична стабилност-електрични прозорци-Помош при сопирање за итни случаи-систем за итни повици-светла за магла-Предно воздушно перниче-Изофикс-Помошник на лента-лумбална поддршка-Мултифункционален волан-систем за навигација-странични воздушни перничиња-Старт-стоп автоматски-Систем за следење на притисокот во гумите и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили