icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4845

Peugeot Range PEUGEOT 508 1.6 HDI 115 KS 2017 GOD.

цена 14.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСива
  • Прва регистрацијаЈуни 2017
  • Изминати километри141 120 км.
  • Моќност115 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 598 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Навигација-2-зонска автоматска контрола на климата-потпирач за рака-вграден компјутер-Задни паркинг сензори-Помош при паркирање напред-Електрично странично огледало-асистент за долго светло-предно воздушно перниче-внатрешен ретровизор автоматски затемнување-LED дневни светла-кожен волан-алуминиумски тркала-лумбална поддршка-Откривање на замор-систем за итни повици-контрола на притисокот во гумите-странично воздушно перниче-делумна кожа-темпомат-систем централна брава и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили