icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4884

BMW 535 5ER GRAN TURISMO REIHE

цена 19.800 EUR

Јосифов ДООЕЛ

 • БојаСива  металик
 • Прва регистрацијаОктомври 2011
 • Изминати километри224 040 км.
 • Моќност295 hp.
 • ГоривоДизел

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина2 993 cm³
 • Тип на менувачАвтоматски
 • Број на врати4/5
 • Погон напозади

Надворешност

 • -Алуминиумски бандажи,

 • -Затемнети стакла,

 • -Фарови за магла,

 • -Xenon Фарови

Внатрешност

 • -Имобилајзер,

 • -Централно заклучување,

 • -Електрика на прозори / Ел на ретровизори,

 • -Кожни седишта,

 • -Ел отворање багажник,

 • -Климатроник,

 • -Радио CD MP3,

 • -Помош при паркирање,

 • -Темпомат,

 • -Серво управувач,

 • -Борд компјутер,

 • -Кожен волан,

 • -Регулирање волан

Безбедност

 • -воздушни перничиња,

 • -Задни светла за магла,

 • -Наслони за глава

Странична лента

Продавач

Јосифов ДООЕЛ
ул. Довлеџик бр. 5а

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили