icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4885

Audi Q5 2.0 TDI QUATTRO 2017 GOD.

цена 38 200 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаЦрна
  • Прва регистрацијаАвгуст 2017
  • Изминати километри120 400 км.
  • Моќност163 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 995 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

ABS + ESP + ASR -4×4- Kлима –Автоматско затворање на багажен простор- Мултифункционален кожен волан – ISOFIX подготовка – Алуминиумски шини на покрив – Греење на предни седишта – Старт/Стоп систем – Имобилајзер – Централен потпирач за раце напред – Центално заклкучување со далечинско – Навигациски систем – XenonLED фарови – Сензори за светло и дожд – Bluetooth – Сензори за паркирање напред и позади -Wi-Fi полњач за телефон-Хром Пакет и др

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили