icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4887

BMW 530 530 xDRIVE 286 KS.2021 GOD. FACELIFT LASER 81300 K

цена 64.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаЦрна
  • Прва регистрацијаЈануари 2021
  • Изминати километри81 300 км.
  • Моќност286 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина2 993 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

Digital CockPit-HeadUp-2-зонска автоматска контрола на климата-360° камера-Задни и предни паркинг сензори-Камера за помош при паркирање-Помош при паркирање напред-Електрично странично огледало-Централна брава без клуч-гласовна контрола-алармен систем-амбиентално осветлување-потпирач за рака-Bluetooth-вграден компјутер-Електричен имобилизатор-Електрични прозорци-Електрични седишта-предно воздушно перниче-систем за ограничување на брзината-внатрешен ретровизор автоматски затемнување-Изофикс-LED LASER фарови-кожен волан-алуминиумски тркала-Мултифункционален волан-Откривање на заморсистем за навигација-светла за магла-помошник за итно сопирање-систем за итни повици-сензор за дожд-контрола на притисокот во гумите-странично воздушно перниче-Серво волан-греење на седиштата-Старт/стоп автоматски-дневни светла-темпомат-USB-целосен кожен ентериер-систем за централна брава и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha