icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4892

Ford 12m C-MAX 1.5 DCI 120 KS 2017 GOD.

цена 11.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаБела
  • Прва регистрацијаЈануари 2017
  • Изминати километри140 524 км.
  • Моќност120 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 495 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

2-зонска автоматска контрола на климата-потпирач за рака-Помош при стартување на нагорнина-вграден компјутер-Електричен имобилизатор-Електрични прозорци-Електрично странично огледало-ESP-предно воздушно перниче-внатрешен ретровизор автоматски затемнување-Изофикс-алуминиумски тркала-Мултифункционален волан-светла за магла-сензор за дожд-контрола на притисокот во гумите-странично воздушно перниче-Серво волан-Старт/стоп автоматски-дневни светла-темпомат-Bluetooth-ЦД-покривни шини-Задни паркинг сензори-лумбална поддршка-систем за навигација-USB и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили