icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4894

Peugeot Range BOXER 2.0 HDI 130 KS 2017 GOD

цена 14 500 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаБела
  • Прва регистрацијаАвгуст 2017
  • Изминати километри183 690 км.
  • Моќност130 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 997 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ABS-серво-клима-електрика на прозори-централна брава и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили