icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4895

Audi A4 3.0 Karavan RS Quattro

цена 5 999 EUR

Центрум Цо - Тетово

  • бојаЖолта
  • Прва регистрацијаЈануари 2005
  • Изминати километри237 603 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина2 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Странична лента

Продавач

Центрум Цо - Тетово
ул. Маршал Тито бб

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили