icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4900

Audi A4 2.0 TDI AUT.190 KS 2017 GOD.103920 KM.

цена 27 200 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаЦрна
  • Прва регистрацијаМарт 2017
  • Изминати километри103 920 км.
  • Моќност190 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

ABS+ASR+ESP – Темпомат-ISOFIX подготовка – Клима – Лумбална подршка на предни седишта – Централен потпирач за раце напред – Систем за контрола на притисок во гумите – Старт/Стоп Систем – Имобилајзер – Xenon фарови – Електрични надворешни ретровизори – Сензори за паркирање напред и позади – Мултифунционален кожен волан – Навигациски систем – Сензор за светлина и дожд – Греење на предни седишта – Електрична рачна сопирачка и др

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили