icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4902

Seat Ateca 2.0 TDI 150 KS 4MOTION 2018 GOD.

цена 22 900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаБела
  • Прва регистрацијаМарт 2018
  • Изминати километри147 820 км.
  • Моќност150 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 968 cm³
  • Тип на менувачМануелен
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

4×4: Фабричка навигација-Камера 360 степени напред и паркинг камера позади-Bluetouth-Греачи на предни седишта-2-зонска автоматска контрола на климата-погон на сите тркала-потпирач за рака-Помош при стартување на нагорнина-Bluetooth-вграден компјутер-Задни паркинг сензори-Електричен имобилизатор-Електрични прозорци-Електрично странично огледало-ESP-предно воздушно перниче-Изофикс-алуминиумски тркала-лумбална поддршка-Мултифункционален волан-Откривање на замор-светла за магла-радио-контрола на притисокот во гумите-Серво волан-Старт/стоп-дневни светла-темпомат-USB-систем за централна брава

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили