icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4904

Audi A6 3.0 TDI QUATTRO 218 KS. – 101 941 KM – 2018 GOD.S-

цена 36 500 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаСива
  • Прва регистрацијаЈули 2018
  • Изминати километри101 941 км.
  • Моќност218 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина2 967 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати2/3
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

ABS-ESP-QUATTRO-Bi-Xenon-Помош при стартување на угорнина-Имобилајзер-Изофикс-Електрика на сите прозорци-сензор за дожд-мониторинг на притисок во гумите-прскалки за чистење на предните фарови-предни и странични воздушни перничиња-автоматски старт/стоп-темпомат-алкантара седишта-Bluetooth-сензори за паркинг напред и назад со помош на задна камера-Алу Бандажи 19”-Лумбална подршка-Мултифункционален волан-Греачи на предни седишта-4 зони клима автоматска-BOSE озвучување-Навигација-Спортска суспензија-Спорт пакет со спортски седишта S-Line и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили