icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4907

BMW 318 2.0 D AUT.136 KS. -122 750 KM-2017 GOD

цена 22 500 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаБела
  • Прва регистрацијаЈули 2017
  • Изминати километри122 750 км.
  • Моќност136 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 995 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон напозади

Дополнителни информации

Електрично странично огледало-асистент за долго светло-внатрешен ретровизор автоматски затемнување-лумбална поддршка-систем за навигација-греење на седиштата-Препознавање сообраќајни знаци-целосна кожа2-зонска автоматска контрола на климата-потпирач за рака-Bluetooth-вграден компјутер-Задни паркинг сензори-Електричен имобилизатор-предно воздушно перниче-систем за ограничување на брзината-Изофикс-Мултифункционален волан-светла за магла-помошник за итно сопирање-сензор за дожд-контрола на притисокот во гумите-странично воздушно перниче-Серво волан-спортски седишта-Старт/стоп автоматски-темпомат-систем за централна брава и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили