icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4928

Mercedes 350 MB ML 350 4MATIC 2011 GOD.

цена 27 000 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • бојаСива
  • Прва регистрацијаЈуни 2011
  • Изминати километри220 000 км.
  • Моќност286 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина2 993 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон на4x4

Дополнителни информации

ИМИТАЦИСКА КОЖА - ЦРНА/АНТРАЦИТ-КАМЕРА СО ЗАДЕН ПОГЛЕД-ПОМОШНИК НА СЛЕПА ТОЧКА-ВНАТРЕШНО И НАДВОРЕШНО ОГЛЕДАЛО,АВТОМАТСКО ЗАТЕМНЕТО-ПАКЕТ ЗА МЕМОРИЈА (ВОЗАЧКО СЕДИШТЕ, СТРГ. КОЛ., ОГЛЕДАЛО)-ПАНОРАМСКИ ЛИЗГАЧКИ СОНЦЕВ ПОКРИВ/СТАКЛЕН СОНЦЕВ КРОВ-АВТОМАТСКИ ПРЕНОС 7-БРЗИНИ-КОНТРОЛА НА ПРИТИСОК НА ГУМИ-АВТОМАТСКО ПРЕПОЗНАВАЊЕ НА ЛЕНТА-COMAND APS СО ДВД МЕНУВАЧ-КЛИМА-- ДРВЕН ЕВКАЛИПТУС-ПРЕМИУМ ЗВУЧЕН СИСТЕМ-ТЕМНО затемнети стакла-ГРЕАЧИ ЗА СЕДИШТА ЗА ПРЕДНИ ЛЕВИ И ДЕСНИ СЕДИШТА-АВТОМАТСКА ЗАДНА ВРАТА-АВТОМАТСКИ ПРЕНОС-ПАКЕТ ЗА ПРЕДНА МЕМОРИЈА И ДР.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили