icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 4931

VW Polo VW Polo V Trendline 1.2 60 hp

цена 5 900 EUR

Центрум Цо - Тетово

 • бојаБела
 • Прва регистрацијаЈануари 2014
 • Изминати километри254 000 км.
 • Моќност60 hp.
 • ГоривоБензин

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина1 198 cm³
 • Тип на менувачМануелен
 • Број на врати4/5
 • Погон нанапред

Внатрешност

 • -Централно заклучување,

 • -Електрика на прозори / Ел на ретровизори,

 • -Клима уред,

 • -Радио CD,

 • -Серво управувач,

 • -Мултифункционален волан,

 • -Кожен волан,

 • -Регулирање волан

Безбедност

 • -Задни светла за магла

Дополнителни информации

Voziloto e kupeno od VW Dealer Centrum Co. Tetovo Redovno e servisirano vo ovlasten VW Servis, so servisna knishka ! Registrirano do: 13.02.2020 (so ZK)

Странична лента

Продавач

Центрум Цо - Тетово
ул. Маршал Тито бб

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили